Víta vás

Addiction club

Addiction club, to je spojenie energie, motivácie spolu so svetovými skupinovými cvičeniami v Košiciach!

Addiction club spolu so spoločnosťou Les Mills vám ponúka viac ako 40 ročné skúsenosti v oblasti skupinového cvičenia a dosiahnuteľných výsledkov.

Radi by sme na vás preniesli našu závislosť na športe a pohybe, aby sa toto skvelé skupinové cvičenie od Les Mills stalo vaším životným štýlom.

Addiction club je symbolom pre fitness, oddych, zdravý životný štýl. V skupine to ide ľahšie, a preto dosahujeme výsledky spoločne rýchlejšie. Koncept Les Mills nás inšpiruje denno-denne a my vám s radosťou ponúkame cvičenia ako BODYATTACK™, BODYPUMP™, BODYVIVE 3.1™ a CXWORX™.

Tešíme sa na vás !

Veronika Rebeka Mikitová

Veronika Rebeka Mikitová

Veronika „Rebeka“ Mikitová

LICENCIE A DIPLOMY:

BODYPUMP instructor– Basic education, Initial training, Szymon Weselowski 2015, Varšava (POL),

Advanced Instructor Module of BODYPUMP– Prvý a jediný Elite instructor, Adam Gripenblom 2017, Varšava (POL)

CXWORX instructor– Basic education, Initial training, Patrick Müller 2015, Košice (SVK)

BODYATTACK instructor– Basic education,Initial training, Kristin Anderson 2016, Brno (CZE)

BODYVIVE instructor– Basic education, Initial training, prvý a jediný inštruktor na Slovensku, Arja Vanhanen 2017, Praha (CZE)

Group Fitness Management – Magdalena Konstanczsak 2016, Bratislava (SVK)

Tréner fitnes 1.kvalifikačného stupňa – Mgr.Pavol Ferenc, PhD. 2016, Banská Bystrica (SVK)

Na základnej škole mi triedna raz povedala „ty si malá Rebeka“. Vtedy vznikla prezývka Rebeka, len málokto vie, že moje skutočné meno je Veronika. Od detstva som milovala šport, už na základnej škole som hrala za školu basketbal a hádzanú. Chodila som na rôzne súťaže, či už futbal, volejbal alebo atletika. Šport som mala v krvi. Neskôr som skúšala skupinové cvičenia rôzneho druhu ako zumba, taebo a iné. Nikdy som, ale nedosahovala výsledky aké som chcela. Približne tri roky dozadu som sa dostala na jumping, toto cvičenie ma tak chytilo, že som začala cvičiť 5krát do týždňa. O pár mesiacov prišiel do Košíc BODYPUMP, ktorý som si obľúbila hneď ako som odcvičila prvú hodinu. Stal sa mojou vášňou, pretože už po niekoľkých hodinách som na svojom tele videla výsledky, ktoré som dovtedy na žiadnom cvičení nedosiahla. Až prišiel deň, kedy už v mojom bývalom klube prišiel za mnou šéf s ponukou, či teda nechcem robiť inštruktorku BODYPUMPU. Bola to najlepšia vec, ktorá ma stretla, za čo im ďakujem. Tak som sa stala treťou inštruktorkou BODYPUMPU na Slovensku. Mesiac neskôr som sa zúčastnila školenia CXWORX. A certifikáty od Les Mills pribúdali. Rok 2016 bol prelomový, kde som sa rozhodla otvoriť si vlastný športový klub s týmito svetovými skupinovými cvičeniami, ale predtým som stihla absolvovať super školenie BODYATTACKU. Všetky tieto školenia boli super a každé z nich ma posunulo ďalej. Pre mňa Les Mills je číslo jedna.

Les Mills

Prečo si vybrať Les Mills?

  • Obľúbené cvičenie v 80 krajinách sveta = osvedčená kvalita
  • 21 cvičebných programov, medzi ktorými si vyberie každý
  • Všetky programy spája rozvíjanie telesnej sily, flexibility či vytrvalosti
  • Rovnaký cvičebný program po celom svete
  • Zaručená stála obmena cvičenie podľa najnovších zdravotných a športových trendov každé tri mesiace

Naša misia je lepšia planéta

  • Inšpirujeme milióny ľudí, aby sa dostali do pohybu. Zažili tú silu najlepších svetových skupinových cvičení.
  • Vždy skvele namixovaná hudba spoločne s premakaným výskumom pomáha zamilovať sa do tohto cvičenia.
  • 100 krajín sveta, 17 500 klubov po celom svete, viac než 130 000 certifikovaných inštruktorov. To je Les Mills !
bodypump-at-super-saturday

Obľúbené cvičenie v 80 krajinách sveta

Celé to začalo v roku 1968 a pred dvoma rokmi konečne dorazilo ku nám.

Každý olympijský atlét má vysoké ciele a chce byť najlepší. Zakladateľom Les Mills je štvornásobný olympionik, ktorý mal vždy vysoké ciele. Les Mills Senior začal v jeho prvej telocvični v Aucklande na Novom Zélande v roku 1968. V súčasnosti cvičí programy od Les Mills vyše milióna ľudí po celej planéte.

Fitness máme v krvi. Les Mills Senior nebol jediný člen, ktorý reprezentoval svoju krajinu v oblasti športu. Jeho žena Colleen, dcéra Donna a jeho syn Phillip všetci sa pýšili ako národní športovci Nového Zélandu.

Phillip začal v roku 1980 vytvárať inovatívne spôsoby ako motivovať ľudí. Nebál sa riskovať, Phillip spoločne s kamarátmi vytvorili skupinové cvičenie, ktoré sa nieslo v rytme modernej hudby. Tieto rané aeróbne programy pritiahli davy ľudi a Phillip už vtedy pocítil skutočnú silu skupinových cvičení.

V roku 1990 zmenili hru a pridali k cvičeniu činky, ktoré sa stalo populárne v Austrálii a na Novom Zélande. V roku 1997 vznikol názov tohto cvičenia BODYPUMP ™, ktorý sa roztrúsil do celého sveta.

A tak vznikol Les Mills International.
Od tej doby navrhli kopu cvičení, ktoré inšpirujú ľudí a prinášajú výsledky.
Programy Les Mills sú jednoduché a vhodné pre všetky ženy a mužov, každej kondície a všetkých vekových kategórií. Jednou zo základných myšlienok Les Millsovej a Coleen Millsa, teda zakladateľov tejto populárnej disciplíny, bola práve snaha o vytvorenie všeobecne prístupného cvičenia.

Nájde sa tu niečo pre každého. Sú tu vytrvalostné, silové, kondičné, tanečné i len naťahovacie a relaxačné koncepty cvičenia. Les Mills uspokojí nielen začiatočníka, ale aj náročného športovca. Choreografie jednotlivých programov sú všade rovnaké, a preto máte zaručené, že cvičíte to „pravé“ Les Mills, ako ďalší cvičenci či už v Berlíne, Štokholme alebo Viedni.

 

Prečítajte si viac o Les Mills na našom BLOGU