Les Mills TONE – aký je to tréning a prečo sme ho vytvorili?

Povieme si niečo o Les Mills TONE – aký je to tréning a prečo sme ho vytvorili?

Les Mills TONE™ vznikol nahradením programu BODYVIVE 3.1. Aj napriek tomu, že tréneri do toho vložili veľa úsilia, tak si BODYVIVE 3.1 nezískal takú priazeň ako ostatné programy. Ale keďže prvotná myšlienka bola spojenie kardia, silového tréningu a coru do jedného tak si „BODYVIVE“ zaslúžil záchranu.

Prečo sa LES MILLS TONE takto nazýva? Tento názov sme zvolili preto, lebo si myslíme, že je dostatočne výstižný pre návštevníkov. TONE – tónovanie, takže nemusíte dlho premýšľať a už samotné slovo vám napovie, čo môžete tréningom získať.

Spolu s menom sa zmenila aj hudba. Je moderná, prechádza viacerými žánrami a prevažne má pomalšie tempo aby sa zachoval autentický zvuk hudby. Samotný tréning sa  zameriava na jednoduché pohyby, pri ktorých budete mať super pocit. Sú tu zastúpené rôzne úrovne, od nízkej intenzity, strednej až po úroveň HIIT. Inštruktor si môže vybrať, na ktorú z úrovní sa ma zamerať. Cviky sú jednoduché, takže sú vhodné aj pre začiatočníkov, ktorý chcú maximalizovať svoje výsledky.

Trvanie tréningu je 45 minút,  no je rozostavený tak, aby sme dosiahli výsledky ako pri 55 minútovom programe.

Les Mills TONE je o slobode a rytmickom pohybe podľa hudby. Tréning je vhodný pre športovcov bez ohľadu na to akú majú kondičku/vytrvalosť, v akom leveli sa nachádzajú.  Taktiež sa zameriame aj na nové pohyby, s akými ste sa doteraz v programoch Les Mills nestretli.

 

Využi 1.hodinu zdarma !

Zisti viac o cvičeniach Les Mills na našom blogu:)

Čo je Les Mills? Ako funguje?

Ako prebieha cvičenie BODYPUMP + video

Tajomstvom BODYPUMPu je REP EFFECT