O nás

Víta vás  Addiction club

 

Addiction club, to je spojenie energie, motivácie spolu so svetovými skupinovými cvičeniami v Košiciach!

Addiction club spolu so spoločnosťou Les Mills vám ponúka viac ako 40 ročné skúsenosti v oblasti skupinového cvičenia a dosiahnuteľných výsledkov.

Radi by sme na vás preniesli našu závislosť na športe a pohybe, aby sa toto skvelé skupinové cvičenie od Les Mills stalo vaším životným štýlom.

Addiction club je symbolom pre fitness, oddych, zdravý životný štýl. V skupine to ide ľahšie, a preto dosahujeme výsledky spoločne rýchlejšie. Koncept Les Mills nás inšpiruje denno-denne a my vám s radosťou ponúkame cvičenia ako BODYATTACK™, BODYPUMP™, TONE™, GRIT™ a CXWORX™.

Tešíme sa na vás !

 

 

Naši inštruktori

 

VERONIKA „REBEKA“ MIKITOVÁ

CEO & Les Mills Instruktor

 

LICENCIE A DIPLOMY:

BODYPUMP instructor– Basic education, Initial training, Szymon Weselowski 2015, Varšava (POL),

Advanced Instructor Module of BODYPUMP– Prvý a jediný Elite instructor, Adam Gripenblom 2017, Varšava (POL)

CXWORX instructor– Basic education, Initial training, Patrick Müller 2015, Košice (SVK)

BODYATTACK instructor– Basic education,Initial training, Kristin Anderson 2016, Brno (CZE)

BODYVIVE instructor– Basic education, Initial training, prvý a jediný inštruktor na Slovensku, Arja Vanhanen 2017, Praha (CZE)

Group Fitness Management – Magdalena Konstanczsak 2016, Bratislava (SVK)

Tréner fitnes 1.kvalifikačného stupňa – Mgr.Pavol Ferenc, PhD. 2016, Banská Bystrica (SVK)

Na základnej škole mi triedna raz povedala „ty si malá Rebeka“. Vtedy vznikla prezývka Rebeka, len málokto vie, že moje skutočné meno je Veronika. Od detstva som milovala šport, už na základnej škole som hrala za školu basketbal a hádzanú. Chodila som na rôzne súťaže, či už futbal, volejbal alebo atletika. Šport som mala v krvi. Neskôr som skúšala skupinové cvičenia rôzneho druhu ako zumba, taebo a iné. Nikdy som, ale nedosahovala výsledky aké som chcela.

Približne tri roky dozadu som sa dostala na jumping, toto cvičenie ma tak chytilo, že som začala cvičiť 5krát do týždňa. O pár mesiacov prišiel do Košíc BODYPUMP, ktorý som si obľúbila hneď ako som odcvičila prvú hodinu. Stal sa mojou vášňou, pretože už po niekoľkých hodinách som na svojom tele videla výsledky, ktoré som dovtedy na žiadnom cvičení nedosiahla. Až prišiel deň, kedy už v mojom bývalom klube prišiel za mnou šéf s ponukou, či teda nechcem robiť inštruktorku BODYPUMPU. Bola to najlepšia vec, ktorá ma stretla, za čo im ďakujem. Tak som sa stala treťou inštruktorkou BODYPUMPU na Slovensku. Mesiac neskôr som sa zúčastnila školenia CXWORX. A certifikáty od Les Mills pribúdali. Rok 2016 bol prelomový, kde som sa rozhodla otvoriť si vlastný športový klub s týmito svetovými skupinovými cvičeniami, ale predtým som stihla absolvovať super školenie BODYATTACKU.

Všetky tieto školenia boli super a každé z nich ma posunulo ďalej. Pre mňa  je Les Mills číslo jedna.

 

DIANA MYDLÍKOVÁ

Les Mills instruktor

 

LICENCIE A DIPLOMY:

BODYPUMP instructor– Basic education, Initial training, Filip Kulštrunk 2017, Praha (CZE)

 

Ahojte!

Moje meno je Diana a som inštruktorkou Bodypump v Addiction clube.

Už od detstva ma rodičia viedli k športu, či to bolo plávanie, lyžovanie, gymnastika a rôzne iné športy. Na základnej a strednej  škole som reprezentovala školu v hádzanej, atletike či plávaní. Taktiež som sa 8 rokov  profesionálne venovala spoločenským tancom a reprezentovala  svoj klub na rôznych súťažiach po celom Slovensku. Neskôr keď som skončila s tancovaním začala som chodiť do posilňovne. Avšak cvičenie v posilňovni ma veľmi nebavilo a chcela som vyskúšať niečo nové a dynamickejšie. Veronika mi navrhla, aby som s ňou vyskúšala ísť na skupinové cvičenie, najprv som si myslela, že sa mi to nebude páčiť avšak opak bol pravdou 🙂  Po prvej hodine som zistila, že spojenie hudby a cvičenia je to pravé pre mňa.

Zamilovala som si toto cvičenie až natoľko, že som sa rozhodla stať  inštruktorkou Bodypump-u.

 

 

 

 

NICOLETTA VARGOVÁ

Les Mills instruktor

 

LICENCIE A DIPLOMY:

BODYPUMP instructor– Basic education, Initial training, Filip Kulštrunk 2017, Praha (CZE)

 

Môžem povedať, že od malička ma bavilo cvičiť v skupine a tak som vyskúšala takmer všetky možné slupinové cvičenia, ktoré boli k dispozícii, až raz mi niekto spomenul, že na Slovensko prišlo skupinové cvičenie od Les Mills-BODYPUMP™️.

Tak som si teda povedala prečo to nevyskúšať, aj keď, musím sa priznať, že zozačiatku ma trochu odrádzalo to, že som sa nikdy predtým  silovému cvičeniu nevenovala. Môžem však povedať, že nikdy som tento krok neoľutovala a že BODYPUMP bola u mňa láska na prvé cvičenie.  Dnes sú tomu už tri roky, čo som spotená a vyklepaná, no s dobrým pocitom odchádzala zo svojho prvého tréningu. Už vtedy som vedela, že práve toto je niečo, čo ma bude baviť. Preto som veľmi vďačná za možnosť robiť inštruktorku BODYPUMP-u práve v Addiction Clube, ktorý vedie osôbka, ktorá bola pri mne počas mojich prvých krokov po ceste Les Mills a som jej za to nesmierne vďačná.

Nezabudnite, že sme jeden tím a máme spoločný cieľ- prekonať samého seba a tešiť sa z každého opakovania navyše.  All the way up!

Vidíme sa na hodine, teším sa na vás!

 

EVA KONKOĽOVÁ

Les Mills  instruktor

 

LICENCIE A DIPLOMY:

BODYATTACK instructor– Basic education, Initial training, Nikos Viskari 2017, Varšava (POL)

 

Ako mnohí už z prízvuku vytušia, nie som rodená Košičanka. Pochádzam z malebnej dediny v okrese Stará Ľubovňa a tu niekde v tomto podtatranskom kraji sa začala aj moja láska k športu.

Už v troch rokoch ma otec pravidelne brával plávať, korčuľovať, lyžovať (a ak sa nedalo lyžovať, tvárila som sa, že lyžujem na chodbe 😀 ) a keďže mám troch bratov, ani iné športy mi nikdy neboli cudzie. Keď som sa neskôr dostala do Košíc, skúšala som všeličo možné, no stále tomu niečo chýbalo.

Až sme sa s kolegynkami jedného dňa odhodlali navštíviť hodinu BODYPUMP-u, kde sme sa vlastne aj s Rebečkou zoznámili. Táto hodina nás tak dostala, že nás ani začiatočnícka strašná svalovka neodradila prísť znova a znova. Keďže mne osobne koncept na akom sú postavené Les Mills hodiny veľmi učaroval, začala som skúšať aj iné hodiny. Nikdy som nemala bohvie akú kondičku preto sa BODYATTACK stal mojou výzvou, ktorú bolo treba zdolať. Musím sa priznať, že začiatky ani v mojom prípade neboli ľahké, no po každej hodine som cítila, že je to lepšie a lepšie. Až som si jedného dňa uvedomila, že sa mi kondička podstatne zlepšila, že dokážem skočiť vyššie, že dokážem viac než si myslím!

A tak sa zrodila moja láska k BODYATTACK-u a ja veľmi pekne ďakujem za príležitosť môcť s Vami túto lásku zdieľať.

 

ROBERT MIKITA

Les Mills  instruktor

 

LICENCIE A DIPLOMY:

GRIT instructor– Basic education, Initial training, Filip Kulštrunk 2017, Praha (CZE)

 

Volám sa Robo od malička som sa venoval športu, keďže som hral hokej do strednej školy.

Pričuchol som florbalu, ale aj klasicky ako každy mladý športovec posilke. Tiež si rád v lete zaplávem a rád idem so psom von do prírody a teraz …Teraz som tu a precvičujem Grit, ktorý je skvelý pre každého, či už začiatočníka alebo pokročilého.

Príď vyskúšať a bude to tvojich dobre investovaných 30 minút do nového a lepšieho tela. Vidíme sa na hodine !

 

 

Prečo si vybrať Les Mills?

  • Obľúbené cvičenie v 80 krajinách sveta = osvedčená kvalita
  • 21 cvičebných programov, medzi ktorými si vyberie každý
  • Všetky programy spája rozvíjanie telesnej sily, flexibility či vytrvalosti
  • Rovnaký cvičebný program po celom svete
  • Zaručená stála obmena cvičenie podľa najnovších zdravotných a športových trendov každé tri mesiace

Naša misia je lepšia planéta

  • Inšpirujeme milióny ľudí, aby sa dostali do pohybu. Zažili tú silu najlepších svetových skupinových cvičení.
  • Vždy skvele namixovaná hudba spoločne s premakaným výskumom pomáha zamilovať sa do tohto cvičenia.
  • 80 krajín sveta, 17 500 klubov po celom svete, viac než 130 000 certifikovaných inštruktorov. To je Les Mills !

Obľúbené cvičenie v 80 krajinách sveta

Celé to začalo v roku 1968 a pred dvoma rokmi konečne dorazilo ku nám.

Každý olympijský atlét má vysoké ciele a chce byť najlepší. Zakladateľom Les Mills je štvornásobný olympionik, ktorý mal vždy vysoké ciele. Les Mills Senior začal v jeho prvej telocvični v Aucklande na Novom Zélande v roku 1968. V súčasnosti cvičí programy od Les Mills vyše milióna ľudí po celej planéte.

Fitness máme v krvi. Les Mills Senior nebol jediný člen, ktorý reprezentoval svoju krajinu v oblasti športu. Jeho žena Colleen, dcéra Donna a jeho syn Phillip všetci sa pýšili ako národní športovci Nového Zélandu.

Phillip začal v roku 1980 vytvárať inovatívne spôsoby ako motivovať ľudí. Nebál sa riskovať, Phillip spoločne s kamarátmi vytvorili skupinové cvičenie, ktoré sa nieslo v rytme modernej hudby. Tieto rané aeróbne programy pritiahli davy ľudi a Phillip už vtedy pocítil skutočnú silu skupinových cvičení.

V roku 1990 zmenili hru a pridali k cvičeniu činky, ktoré sa stalo populárne v Austrálii a na Novom Zélande. V roku 1997 vznikol názov tohto cvičenia BODYPUMP ™, ktorý sa roztrúsil do celého sveta.

A tak vznikol Les Mills International.
Od tej doby navrhli kopu cvičení, ktoré inšpirujú ľudí a prinášajú výsledky.
Programy Les Mills sú jednoduché a vhodné pre všetky ženy a mužov, každej kondície a všetkých vekových kategórií. Jednou zo základných myšlienok Les Millsovej a Coleen Millsa, teda zakladateľov tejto populárnej disciplíny, bola práve snaha o vytvorenie všeobecne prístupného cvičenia.

Nájde sa tu niečo pre každého. Sú tu vytrvalostné, silové, kondičné, tanečné i len naťahovacie a relaxačné koncepty cvičenia. Les Mills uspokojí nielen začiatočníka, ale aj náročného športovca. Choreografie jednotlivých programov sú všade rovnaké, a preto máte zaručené, že cvičíte to „pravé“ Les Mills, ako ďalší cvičenci či už v Berlíne, Štokholme alebo Viedni.

 

Prečítajte si viac o Les Mills na našom BLOGU

Čo je Les Mills? Ako funguje?

Ako prebieha cvičenie BODYPUMP + video

Tajomstvom BODYPUMPu je REP EFFECT